Střelba

V Kadani postřelil muž manželku v autě. Útočník je na útěku!

V Kadani dnes odpoledne v autě postřelil muž svou ženu a uprchl. Policie po něm intenzivně pátrá. Žena je naživu a v nemocnici. Její stav je stabilizovaný.

Incident se odehrál v Kadani okolo půl čtvrté odpoledne. Manželská dvojice seděla v autě, kde řešila vážné rodinné zálěžitosti. Podle všeho žena muži oznámila, že ho nemiluje a rozchází se s ním.

Pak muž na ženu vystřelil. A nikoli jen jednou. Hned třikrát. Postřelil ji do hlavy, krku a horní části těla. Podle lékařů jsou její zranění středně těžká.

Žena se ještě dokázala z auta vypotácet a volat o pomoc. Útočník pak z místa činu utekl. Je jím devětatřicetiletý Zdeněk Baránek.

Související obsah

"Muž je střední postavy, má nakrátko střižené tmavší vlasy. V době, kdy byl spatřen naposledy, měl na sobě tmavě zelené (khaki) triko, koženou černou bundu, tmavě modré riflové kalhoty a výrazně modrou sportovní obuv," uvedla k popisu střelce policejní mluvčí Alena Bartošová.

Zdroj: Policie ČR

Policie dosud ani neklasifikovala, o jaký trestný čin může jít. Zatím případ vyšetřuje jako násilný čin, ale není jasné, jestli bude pachatel obviněn z ublížení na zdraví nebo pokusu o vraždu.

Policie zatím ve městě prohledává bary, restaurace, ubytovny a další místa, kde by se muž mohl ukrýt.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

AUTENTICKÁ GALERIE: Hrdina! Chlapec se raději nechal shodit z mostu, než aby někoho zabil

Neuvěřitelný příběh: Bývalá Miss a hvězda Playboye zabila pět lidí

tn.cz / gar

K tématu Střelba

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz