Miminko

Nejvlasatější miminko v Česku? Dost možná Nelinka od Pardubic

Nejvlasatější miminko v Česku? Dost možná Nelinka od Pardubic
Zdroj: zpravy@nova.cz

Stali jste se právě čerstvými rodiči a nemůžete se svého malého pokladu nabažit? Podobně to má i Jana Horáková z Krouny na Pardubicku. O své dcerce Nelince ale navíc tvrdí, že by to mohlo být možná nejvlasatější miminko v celém Česku.

Malé Nelince je teprve sedm týdnů, ale už nyní se může pyšnit tak bujnou kšticí, jakou mnohé děti nemají ani v době, kdy nastupují do školky. A maminka vlasaté holčičky se rozhodla o fotky svého miminka podělit i s ostatními.

"Již od porodnice slýcháme, že ještě neviděli tak vlasaté miminko," chlubí se Jana Horáková, které jakoby holčička z oka vypadla. Už při prvním pohledu je totiž jasné, po kom miminko bujnou hřívu zdědilo.

"Bylo vtipné ji vidět v porodnici mezi ostatními "plešatými" miminky. Ale byla to výhoda, alespoň jsem ji poznala už z dálky," vzpomíná hrdá maminka. Lékaři tehdy předpokládali, že první vlásky během pár dnů vypadají, ale nestalo se tak a Nelince vlásků pořád přibývá.

Související obsah

"Celé těhotenství jsem trpěla pálením žáhy a říká se, že když pálí žáha, tak rostou malé vlasy. A něco na tom asi bude," popisuje babské pověry Horáková.

Vlásky děvčátku rozhodně stříhat nehodlají, i když to pro malou Nelu není v těchto vedrech nic příjemného.

Máte doma taky miminko, které je něčím výjimečné nebo má dokonce ještě delší a hustší vlásky než Nela? Pošlete nám jeho fotky na zpravy@nova.cz. Děkujeme.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Šokované batole: Klučina poprvé vidí své dvě zcela stejné sestřičky. Mamííí, co to je?

Je tohle nejkrásnější miminko internetu? Milují ho i Kardashianky

mom, TN.cz

K tématu Miminko

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz