Ruka

ŠÍLENÉ FOTO: Mladíkovi přišili ruku k noze. Proč to udělali?!

ŠÍLENÉ FOTO: Mladíkovi přišili ruku k noze. Proč to udělali?!
Zdroj: Twitter

Vypadá to jako nápad šíleného doktora - mladý Číňan Zhou musel žít celý jeden měsíc s vlastní rukou přišitou k noze. Mělo to ale svůj dobrý důvod...

Mladý muž, kterého čínská média titulují jen Zhou, si v zápěstí uřízl ruku při práci na cirkulárce. Hrozilo, že o ní úplně přijde, protože pahýl ruky byl tak zdevastovaný, že ruku lékaři nemohli na své místo hned přišít.

Rozhodli se tedy k ojedinělému zákroku. Uříznutou ruku přišili mladíkovi k noze. Měl ji tam měsíc a čekalo se, až se mu na pahýlu zahojí potrhané nervy a šlachy. Teprve pak mohli ruku "odpárat" a přišít na správné místo. Trvalo to celých deset hodin.

Související obsah

Teď má Zhou před sebou ještě dlouhou rekonvalescenci, ale už lékařům předvedl, že dokáže trochu hýbat prsty.

Není to poprvé, co se čínští lékaři odhodlali k podobnému zákroku. Poprvé tuto operaci předvedli už před dvěma lety. Ze stejného důvodu - tedy masivního poškození pahýlu ruky - pacientovi přišili ruku na nohu, aby ji mohlo tělo vyživovat a pak ji usadili zpět.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTKY JEN PRO ODVÁŽNÉ: Diagnostikovali ji sennou rýmu, krásná maminka přišla o půl obličeje

PŘED A PO. Ženy ukázaly, jak plastické operace změnily jejich tělo. GALERIE

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz