Islámský stát

To je gól! Dívky napálily islamisty, vytáhly z nich pořádný balík!

To je gól! Dívky napálily islamisty, vytáhly z nich pořádný balík!
Zdroj: profimedia.cz

Opravdu husarský kousek se podařil trojici mladých žen z Čečenska, které objevily hodně originální způsob, jak přijít k penězům. Trikem se jim totiž povedlo vymámit peníze z Islámského státu.

Mladé Čečenky využily sociální sítě, přes které se spojily s islamisty na Blízkém východě. Začali teroristům slibovat hory a doly a stěžovaly si, že opravdu moc chtějí jet za nimi a stát se džihádistickými nevěstami, jenže na cestu nemají peníze.


Bojovníci Islámského státu mladým ženám uvěřili a poslali jim obnos v řádu desetitisíců korun. Jenže sexuchtiví muslimové netušili, že jejich "nevěsty" nemají nejmenší chuť kamkoli jezdit.


Prostě jen chtěly přijít snadno k penězům. Ženy falešné profily na sociálních sítích okamžitě po převedení peněz samozřejmě smazaly. I tak se ale odplatě nevyhnuly.


Ta kupodivu nepřišla z rukou muslimských fanatiků. Na trojici mazaných podvodnic si totiž vyšlápla čečenská policie, která v poslední době pochopitelně bedlivě sleduje internetový provoz a hledá jakékoli spojení s Islámským státem.

Související obsah


"Nepamatuji si v Čečensku na žádný podobný případ. Možná je to i tím, že se podobným směrem příliš nezaměřujeme," cituje vyšetřovatele Valerije Zolotarijova britský Mirror.


Podvodnicím teď hrozívězení. To, že okradly teroristickou organizaci, jim při vyšetřování asi moc nepomůže.


 

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz