Daniel Landa

Útok na zpěváka Dana Landu: Vandal mu zničil luxusní porsche

Neznámý vandal poškodil luxusní Porsche zpěváka Daniela Landy. Uhasil o něj cigaretu, ohnul mu zrcátko, polil ho pivem a nakonec dlažební kostkou poškrábal lak vozu. Škoda je 60 tisíc korun.

Porsche stálo zaparkované před Landovým domem na pražském Vyšehradě. To, že je sotva hodina po poledni a kolem chodí spousta lidí, zjevně podnapilému mladíkovi vůbec nevadilo. Přihlížející dívka se dobře bavila. Po totožnosti pachatele i dívky, která všemu s pobavením přihlížela, pátrají policisté.

Landa je přesvědčen, že mladík moc dobře věděl, komu auto patří. Bavit se o tom ale moc nechtěl. "Vandalství jsou nepřetržitá, už by to mělo skončit. Nechávám to na policii," řekl reportérovi TV Nova.

Související obsah

Svérázný zpěvák se jeden čas prezentoval jako středověký kouzelník Žito. Před vandaly ale evidentně neochrání ani ty nejlepší kejkle.

Celý videozáznam si prohlédněte zde:

ych/ošp, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz