Smrt

Záhadná smrt malého táborníka (13): Stojí za ní počítačové hry?

Záhadná smrt malého táborníka (13): Stojí za ní počítačové hry?
Zdroj: facebook.com

Chlapec se podle oficiální verze nešťastnou náhodou zabodl nožem, na který upadl. Kolem tragické smrti dítěte na táboře ve Volyni se vynořují podivné okolnosti.

Třináctiletý účastník letního tábora ve Volyni, který navštěvují hlavně děti se zálibou v počítačových hrách, zemřel v noci na pátek po zásahu nožem do krku. Podle oficiální verze policie na něj nešťastně upadl.

Těžko říct, jestli to má nějakou souvislost, ale fotky z tábora naznačují, že mezi počítačovými hrami, kterými se děti ve Volyni bavily, je i taková, která je určena až uživatelům od šestnácti let a velmi realisticky vyobrazuje zabíjení pomocí střelných zbraní a nožů.

"Podle fotek na facebookové stránce táboru tam mohou tyto hry hrát běžně malé děti, údajně se svolením rodičů," upozornil čtenář TN.cz Martin.

Související obsah

Dospělí i dětští účastníci mají o nešťastné smrti chlapce zakázáno hovořit. "Nemůžeme o tom mluvit. Máme to zakázané od hlavního vedoucího i od policie, podepisovali jsme nějaký papíry," shodovali se ve výpovědích. Rodiče i děti však vyjadřují táboru podporu.

"Vzhledem k okolnostem případu, taktickým způsobům, věku osoby nebudeme uvádět ani v budoucnosti žádné konkrétní informace," uvedl mluvčí jihočeské policie Milan Bajcura.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OBROVSKÁ TRAGÉDIE: Hráč trefil pálkou při zápase malého chlapce! Ten zemřel

Chlapec spolknul skořici a zemřel: Jeho matka teď všechny varuje před touto “Skořicovou výzvou”!
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz