Paraguay

Znásilnili ji a zakázali potrat: Holčička (11) porodila! FOTKY

Znásilnili ji a zakázali potrat: Holčička (11) porodila! FOTKY
Zdroj: oficiální zdroj

Nevlastní otec znásilnil svoji desetiletou dceru. Přesto, že se celý svět bouřil, úřady jí zakázaly potrat. Dívenka v nemocnici v Paraguay porodila

Jedenáctiletá holčička znásilněná otčímem, byla podle právničky Elizabeth Toralesové ze svého stavu pochopitelně vyděšená a zmatená. Zrůdný nevlastní otec Gilberto jí způsobil doživotní trauma.

Jediná pozitivní zpráva na celém smutném případu je, že porodila zdravou dcerku a extrémně mladá maminka je v pořádku. Porodila plánovaným císařským řezem a holčička měla 3500 gramů.

Zdroj: Profimedia

Po celou dobu těhotenství byla malá Paraguayka v izolaci. Podporovala ji tam matka, kterou propustili na podmínku z vězení. Ta byla se svojí malou holčičkou po celou dobu porodu. Ke zdravotnímu stavu dívenky se vyjádřila její právnička. “Fyzicky je stabilizovaná. Emočně a mentálně je však nervózní a úzkostlivá. Doufá, že to všechno rychle skončí.”

Související obsah

Otčím Gilberto Benitez Zarate, který to celé způsobil, zůstává ve vazbě ve čtvrti Tacumbú. Případ vyvolal bouřlivé mezinárodní reakce. Veřejnost i různé organizace požadovaly přerušení těhotenství, protože dítě, které čekala, je plodem znásilnění, a těhotenství navíc ohrožovalo fyzický i psychický stav dívky. Bohužel, veškeré snahy byly marné.
 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz