SuperStar

SuperStar se blíží! Habera se neskutečně změnil. FOTO

SuperStar se blíží! Habera se neskutečně změnil. FOTO
Zdroj: TV Nova

I letos bude jedním z porotců SuperStar Palo Habera. Všichni si ho pamatujeme jako nekompromisního a tvrdého kritika soutěžících. Jenže Palo se pr neskutečně měnil a je z něj milý a empatický chlapík.

SuperStar startuje už za pár dní! Čekají vás nové zážitky, noví zpěváci i noví porotci. Jedna jistota ale zůstává. Oblíbeného Pala Haberu uvidíte i letos. Muž, který si právem vysloužil přezdívku Kat, se ale pořádně změnil.

Palo Habera proslul svými nekompromisními výroky, které mnozí mladí zpěváci ještě dlouho rozdýchávali. Konstatování typu: "I hluchý ti řekne, že neumíš zpívat," jsou pro zpěváka přímo typické. V nové sérii SuperStar se však nekompromisní Kat ukázal i v úplně jiné poloze.

Když před porotou nezvládla nával emocí pouze 15letá Kateřina Navrátilová a rozplakala se, Palo ji začal utěšovat: "Katko, nic se neděje.“ Když však ani to nepomohlo, postavil se a mladou zpěvačku objal.,

"To byl první soutěžící, jehož jsem objal v životě," konstatoval Palo Habera. Aby ale bylo jasné, že z nemilosrdného Kata se nestane sentimentální porotce, neodpustil si poznámku směrem k porotkyně Kláře Vytiskové a Martě Jandové: "Baby, ale na objímání jste tu vy!"

Související obsah

Během castingů se však v jeho náručí ocitla i jiná mladá dáma. Opravdu se z drsného Kata stal citlivý romantik? Sledujte SuperStar, která startuje na Nově už příští neděli ve 20:20!

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz