Krimi

Dívku nejdřív hromadně znásilnili, pak jí sestra vydloubla oči

Dívku nejdřív hromadně znásilnili, pak jí sestra vydloubla oči

Hrůzný čin se odehrál v Argentině. Teprve 16letou dívku zde hromadně znásilnili. Její vlastní sestra jí navíc nožem vydloubla obě oči. Důvodem brutálního útoku jsou dívčiny halucinace, ve kterých vídala kozy. Ty mají být symbolem démonů.

Událost se odehrála ve městě General Pinedo na severu země. Podle sestry oběti stojí za celou událostí místní pastor, který je k činu přemluvil a prý jim dal i nůž. Skupina dívku přepadla a brutálně znásilnila. Poté jí přitiskli k zemi a její sestra jí vydloubla oči. Hůzný akt měl sloužit jako vymítání démonů. Oběť v současné době bojuje o život v nemocnici.

Sestra oběti tvrdí, musela brutální čin provést osobně, aby dívku osvobodila z vlivu démonů. Dále pověděla policistům, že její sestra trpěla vizemi, ve kterých viděla démonické kozy. Také dodala, že démoni se bojí bolesti a proto je chtěla vyhnat.

Podle vyjádření doktorů oběť kromě ran na hlavě utrpěla také mnoho poranění v oblasti genitálií. Oběť se v současné době nachází na jednotce intenzivní péče nemocnice Perrando de Resistencia, kam byla po útoku převezena. Policisté zároveň ujistili, že se chystají zadržet skupinu mužů odpovědných za útok.

Související obsah

Policejní komisař Pablo Almiron zároveň dodal, že celá dívčina rodina věřila, že je posedlá ďáblem. Členové rodiny na policii vysvětlili, že oběť měla halucinace a tak požádali o pomoc místního pastora. "Tohle je poprvé za mojí 22letou kariéru u policie, co jsem něco takového viděl. I prokurátor řekl, že nic podobného nikdy nezažil," dodal Almiron.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Školačka zlikvidovala útočníka parádním kopem a zachránila ženu před znásilněním

Krutá msta za znásilnění dcery: Otec viníkovi upálil genitálie žhavými kleštěmi

pav TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz