Masturbace

Žena trochu přehnala masturbaci. Neuvěříte, co jí vytáhli z těla!

Žena trochu přehnala masturbaci. Neuvěříte, co jí vytáhli z těla!
Masturbace. Ilustrační foto Zdroj: Thinkstockphotos

Když musíš, tak musíš a sexuální touha si prostě někdy nevybírá. Občas ale sexuální experimentátoři nemají zábrany před ničím a k uspokojení použijí to, co se jim zrovna dostane pod ruku.

Lékaři, kterým se takoví výtečníci dostanou do ordinace, by o podivných "sexuálních hračkách" mohli sepsat knihu. Někdy se totiž nestačí divit, na co všechno mají lidé chuť.

Jeden takový zajímavý případ se odehrál také na Klinice sexuálního zdraví v Americe. Do ordinace jednoho z lékařů tam vratkou chůzí nakráčela čtyřicetiletá žena s velmi intimním problémem.

Související obsah

Na otázku doktora, co se jí stalo, měla originální odpověď. "Hrála jsem si s dinosaurem mého syna a on se zasekl," svěřila se žena a dodala, že jde o velmi obávaného Tyranosaura Rexe.

Podle webu Guardian se predátor nějakým nedopatřením zasekl v ženině vagíně. "Stál jsem tváří v tvář Tyranosaurovi. Jen mé kleště a on," smál se doktor kuriózní nehodě. Pro příště ale ženě doporučil, aby si pořídila vlastní sexuální hračku, nebo dinosaura alespoň za nohu přivázala na provázek a mohla ho tak bezstarostně vytáhnout.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Blahodárné vzrušení: Věděli jste, že masturbace léčí? Že ne? Tady jsou důkazy!

ÚCHYLNÉ VIDEO: Japonci zase šokují: Mají show, kde se masturbuje

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz