Střelba

Vrah novinářů si střelbu natočil na mobilní telefon! VIDEO pro otrlé

Vrah novinářů si střelbu natočil na mobilní telefon! VIDEO pro otrlé
Zdroj: YouTube.com

Spojenými státy dnes otřásla zpráva o vraždě dvou novinářů v přímém přenosu televizního vysílání. Bývalý zaměstnanec televize zastřelil reportérku a kameraman. Svůj ohavný čin si ještě natočil na mobil a video zveřejnil na internetu.

Střelec se jmenuje Bryce Williams a po dvojnásobné vraždě se dal na útěk. Policie okamžitě rozjela pátrání, ale Bryce byl rychlejší a sám se zastřelil.

Šílený čin se stal v ranních hodinách amerického času, novináři právě dělali rozhovor v místním nákupním centru. Bryce Williams se k nim přiblížil a ve chvíli, kdy byli kameraman i reportérka naplno zaměstnáni svou prací v televizním vysílání, zbaběle po nich začal střílet.

Jako první byla zasažena reportérka Alison Parkerová, potom vrah obrátil hlaveň pistole proti kameramanu Adamu Wardovi. Ani jedna z obětí neměla sebemenší šanci se zákeřnému útoku bránit.

Podívejte se na video, které natočil vrah na mobilní telefon. Upozorňujeme, že není vhodné pro slabší povahy: 

Vrah si svůj strašlivý a ohavný čin natočil na mobilní telefon a děsivé záběry poté zveřejnil na internetu. Vzhledem k tomu, že má podle dostupných informací jít o bývalého zaměstnance televize, dá se předpokládat, že jeho útok byl myšlen jako pomsta za vyhazov nebo jiné křivdy, které možná cítil po konci ve svém zaměstnání.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Šílený satanista mu ubodal vnučku! Morgan Freeman zveřejnil srdcervoucí prohlášení

Smrt v rádiu: Brazilský moderátor byl zastřelý v přímém přenosu!

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz