Krimi

Masakr v Rakovníku: Znásilněnou a utýranou ženu brutálně pomstili

Děsivý případ msty řeší policisté v Rakovníku. U nádraží tam našli tělo pětapadesátiletého muže. Leželo tam delší čas, přesto zjistili, že šlo o vraždu. Podle místních to byla krutá odplata za smrt ženy, na které měl mít zavražděný podíl.

Mstu měla vykonat celá skupina lidí. Kriminalisté je zadrželi jen pár hodin po nálezu těla. Teď sedí v cele a čekají, zda na ně soud uvalí vazbu.

Muže nalezli mezi garážemi a stavebními buňkami v centru města. Zavražděného totiž řada lidí vinila z nedávné smrti ženy. "To byla pomsta. To si myslím, že jo. Co jiného by to mohlo být, prostě měli na něj lidi pifku za tu paní," myslí si jeden z místních, který si přeje zůstat v anonymitě. Vrah měl prý ženu znásilnit a utýrat k smrti. "Říká se, že za to může, že ji utýral, mlátil ji a takovéto věci."

Nakonec možná zemřel podobně jako žena, z jejíž smrti ho lidé vinili - tělo v křoví údajně leželo nahé. Policie ale nechce podrobnosti komentovat. V křoví mělo ležet už delší dobu - bylo totiž ve stádiu rozkladu.

Související obsah

"Nařízená pitva nám jednoznačně určila jako příčinu smrti bodnořezná poranění - tudíž to byl násilný trestný čin," říká policejní mluvčí. Tělo našli u rakovnického nádraží v noci na čtvrtek. Policisté ale místo ohledávali ještě dnes.

Ženu tedy pravděpodobně pomstili a muže umučili kumpáni z ubytovny, kde všichni dřív bydleli. Společně prý patřili mezi sociálně slabé. "Kriminalisté na základě svého šetření zadrželi čtyři podezřelé muže, všichni byli obviněni ze zločinu vraždy," dodává mluvčí.

hru / Martin Šnajdr, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz