SuperStar

Překvapení pro Haberu: Daniela Peštová v SuperStar!

To byl pořádný šok! A to hlavně pro Pala Haberu! Na jednom z castingů do pěvecké show předstoupila před porotu Daniela Peštová s tím, že se chce stát novou SuperStar. Jak zareagoval nemilosrdný kat a zbytek poroty?

„Dobrý den, jmenuji se Daniela Peštová.“ Snad nikdo by nečekal, že právě tato věta zazní na castingu do pěvecké show SuperStar. Před porotu však nepředstoupila jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek a partnerka porotce Pala Habery – krásná Daniela Peštová, ale její sympatická patnáctiletá jmenovkyně z Prahy.

Hned potom, co se soutěžící představila, to v porotě vyvolalo rozruch. „A jak se ti žije s takovým jménem?“ ptala se Marta Jandová. „Celkem lehce, ale dnes jsem z toho měla tak trochu strach,“ přiznala Daniela.

Palo Habera se ale nenechal nijak vyvést z míry. „V pohodě, je to takové běžné jméno,“ řekl vždy pohotový a upřímný porotce, který dodal: „Jsi velmi sympatická osoba.“

Později si přirovnání ke své partnerce přece jen neodpustil: „Ty jsi inteligentní žena, podobně jako moje polovička,“ usmál se Habera.

Daniela předvedla porotě píseň I Have Nothing od Whitney Houston. Pustí ji drsný kat do dalšího kola, nebo pro ni cesta za snem skončí už na prvním castingu? To uvidíte již dnes večer ve 20:20 na Nově!

CELÉ EPIZODY SUPERSTAR SLEDUJTE ZDE

TN.cz

K tématu SuperStar

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz