Kultura

Elegána s motýlkem Habera vyhodil, zpěvák to zkusí znovu

Elegantní mladý muž se jménem popové star. To je Milan Cyrus, neúspěšný účastník letošní SuperStar. Ačkoliv jeho zpěv nebyl zdaleka špatný, porota ho v soutěži dál nepustila. Milan se nám svěřil, co si o porotě myslí, jaké má plány do budoucna i zda by šel do soutěže znovu.

Šestadvacetiletý muzikant na volné noze před porotou vystřihl píseň Stand by me od amerického zpěváka Bena E. Kinga. Jeho hudební projev i vizáž ale porotce nepřesvědčila o tom, že je Milan nejvhodnější kandidát pro to být další českou SuperStar.

Přesto Milan na SuperStar nezanevřel. "Bylo to fajn, fajn zkušenost, poznal jsem zajímavé lidi," vzpomíná na své nedávné působení v soutěži. S tím, že by postoupil do dalšího kola prý předem moc nepočítal, a tak ho verdikt poroty rozhodně nezdrtil.

Co se ale Milanovi nezdálo, bylo hodnocení od Pala Habery. Ten mladíkovi sdělil, že jeho publikum se skládá spíše ze starších dam. "Mojí mámě by ses strašně líbil," dodal. S tím ale Milan nesouhlasí. "To byl od pana Habery těžký úlet," hodnotí verdikt jednoho z porotců.

"Samozřejmě starší publikum mě má rádo z toho důvodu, že hraju i lidovky, jenže já hraju v podstatě muziku všech žánrů, takže mám i mladé fanynky," vysvětluje svůj nesouhlas s Palem Haberou Milan Cyrus.

Z nepostupu v soutěži si Milan nic nedělá a na podzim plánuje nahrát vlastní píseň. Rozhodně na hudbu nezanevřel. Na otázku, zda by šel do soutěže znovu říká, že rozhodně ano.


Nepřehlédněte:
SUPERSTAR: Toho že porota nepustila dál?! Podívejte se, jak to rozjížděl v zázemí!

TN.cz

K tématu Kultura

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz