Jaromír Jágr

Vše o krásce z Jágrovy postele. Podvedla nadějného hokejistu!

Vše o krásce z Jágrovy postele. Podvedla nadějného hokejistu!
Zdroj: tn.cz / Facebook

Dívka, která se na sociálních sítích chlubí fotkou s nahým Jaromírem Jágrem, je ambiciózní modelka, která má velkou zálibu v hokejistech. Kromě hvězdy NHL dostala do postele i nadějného hokejového reprezentanta.

Skončila v posteli s Jaromírem Jágrem, přitom má dlouhodobý vztah s jiným hokejistou. To je Katka P., jejíž foto teď hýbe českým internetem. Fotku pořídila sama. Selfíčko zachycuje ji a hvězdu českého hokeje Jaromíra Jágra. Údajně fotka vznikla po vášnivé noci plné sexu.

Hokejového veterána Jágra (43) divoká noc zmohla, Katka si po probuzení vše zdokumentovala a úlovkem se pochlubila svým známým. To neměla dělat. Foto ihned začalo kolovat internetem a některá individua na ní dokonce chtěla vydělat (více si přečtěte tady).

Jaromír Jágr je svobodný a v současné chvíli nemá ani žádný dlouhodobý vztah. Takže si tu a tam nějaké rozptýlení zaslouží. Letos ostatně už jeden románek prožil. Bulvár ho v květnu nachytal po boku modelky Lucie Kovandové. Ta ale tvrdila, že s ním nic neměla. Během noci, kterou spolu strávili, si prý jen povídali o hokeji. (Více se dozvíte tady.)

Stejně jako Kovandová, byla v době vzniku fotky Kateřina P. zadaná. Jejím dlouhodobým partnerem je talentovaný vítkovický hokejista a český juniorský reprezentant Dominik Rudl. Ve vítkovické kabině se podle informací TV Nova poslední dobou nemluví o ničem jiném než právě o fotce jeho partnerky s Jágrem. Jak na nevěru Dominik zareagoval, zjišťujeme.

Sháníme i reakci samotné Katky, která se naplno věnuje modelingu. S výškou 179 cm a mírami 89-67-97 má také co ukazovat. Žhavé fotky nafotila i s Dominikem, do kterého byla zamilovaná až po uši. Jeho fotku si ještě v půlce srpna dala na svůj facebookový profil.

Paradoxně byl Dominik velkým Jágrovým fanouškem. Během letošního mistrovství světa si na facebook dal tento status: "Pi*o tak ten Jarda je fakt mega borec!!! Klobouk." Podle informací od jeho spoluhráčů, ale už poslední dobou tolik Jágra neobdivuje...´

Zdroj: facebook.com

K fotce se pro Expres.cz vyjádřil i sám Jaromír Jágr. "Je mi to úplně jedno. Ve čtvrtek odlétám. Když se to někde objeví řeknu, že jsem testoval postele,“ uvedl prý ještě před odletem do Ameriky Jágr.
 

Další informace o celé kauze se dozvíte v dnešním pořadu Prásk! Startuje hned po Ordinaci v růžové zahradě na TV Nova.

ČTĚTE TAKÉ:

Co je tohle za úchylnou módu? Páry zveřejňují SELFIE FOTKY po sexu
Nevěra: deset důvodů, proč to ženy dělají
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Odpustíme nevěru?
Než něco zveřejníš na internetu, mysli

vrl, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz