Habera

Pavol Habera paroduje Jágrovu fotku. KOUKNĚTE, jak se vydařila!

Pavol Habera paroduje Jágrovu fotku. KOUKNĚTE, jak se vydařila!
Zdroj: Instagram

Kdo ještě neviděl populární fotku Jaromíra Jágra v posteli s mladou modelkou, rozhodně by si měl rozšířit obzory. Na sociálních sítích se totiž začínají objevovat velmi povedené parodie. První "vlaštovku" vypustil i nekompromisní porotce SuperStar Pavol Habera.

Fotka Jaromíra Jágra s Katkou, která včera obletěla veškerá média a sociální sítě, sklidila ihned po zveřejnění tvrdou kritiku. Většina komentujících čtenářů bránila slavného hokejistu a vinu přičítali dívce, která se fotkou začala chlubit.

Zdroj: Instagram

Poté, co ale Jaromír Jágr na svém facebookovém profilu jasně ukázal, že je nad věcí a představil světu "novou milenku", která za zveřejnění nemusí platit, opadlo prvotní pobouření a lidé se společně s Jágrem celé situaci už jen smějí.

Související obsah


Začaly se objevovat i velmi vydařené parodie na zveřejněnou fotografii. A nebály se zapojit ani slavné hvězdy. Nejvydařenější je zřejmě fotka Pal´a Habery. Na snímku ovšem vedle něj neleží milenka, ale opravdu jeho milující manželka Daniela Peštová. Jak jde vidět, Habera i modelka mají opravdu smysl pro humor. Jen posuďte sami!


 

lud, TN.cz

K tématu Habera

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz