Sebevražda

Donutila přítelovu matku a sestru k sebevraždě, kvůli jejich kontu

Donutila přítelovu matku a sestru k sebevraždě, kvůli jejich kontu
Zdroj: Mirror

Tak moc chtěla peníze, že se neváhala pod falešnou identitou ani zasnoubit. Linsey Cotton podsunula "snoubenci" příběh tak přehnaný, že ho poštvala dokonce i proti rodině. Jeho matka se sestrou situaci nezvládly a spáchaly sebevraždu.

Vše začalo vytvořením falešného profilu na vyhlášené online seznamce. Linsey Cotton se vydávala za svou nevlastní sestru Steph, které ukradla prakticky celou identitu. Michael, který "Steph" objevil, se do krásné dívky ze seznamky téměř ihned zamiloval.

Několikrát si volali a začali se sbližovat. V tu chvíli začala podlá hra plná lží a intrik, která měla za úkol jediné - uloupit Michaelovo srdce a peníze. Michael neměl ani zdání, že žena, se kterou celou tu dobu hovoří, je podvodnice Linsey.

Související obsah

Falešná Steph (Linsey) se nejprve Michaelovi svěřila, že má obrovské problémy se sestřiným přítelem. Tuto historku pak přibarvila "Stephiina matka" (opět Linsey), která nového přítele informovala o hrozném stavu své dcery ležící v nemocnici s krvácením do mozku. Vše měl mít na svědomí právě sestřin přítel. Protože ji chtěl ale Michael navštívit, byla nucena historku ještě zpestřit. Začala jí proto usilovat o život vláda, protože na téměř umírající Steph společnost Biotech aplikovala svůj průkopnický projekt, který měl zůstat navždy utajen. Nemohli se tak vidět, protože byla na údajném útěku před úřady.

Zdroj: Mirror

Paradoxně je celá situace ještě více sblížila, a tak falešná Steph neváhala a zařídila setkání její "sestry" a Michaela v Newcastlu. Bylo to vůbec poprvé, co Linsey vystupovala sama za sebe. Postupně začala z Michaela vábit peníze na drahý dárek k narozeninám pro svou milovanou sestru, ale dokonce i peníze na zásnubní prsten (stál v přepočtu 70 000 Kč). Přesto jí to bylo málo.

Jako Steph přesvědčila Michaelovu maminku a sestru, aby podepsaly prohlášení určené Evropskému soudu pro lidská práva o tom, jak hrozný dopad má celá kauza Biotech na jejich příbuzného. Ženy souhlasily. Co se ovšem nestalo, zanedlouho zavolali falešní právníci a ženám pod výhružkou 20 let vězení za křivé svědectví doporučili, ať vycestují. Zároveň požadovali několik tisíc liber za soudní výlohy. Michael se svěřil Steph, že tento podvod matce a sestře nikdy neodpustí. Příbuzné nátlak neustály a spáchaly sebevraždu.

Zdroj: Mirror

Ani smutná událost ale šílenou Linsey nezastavila. Po několika nevydařených pokusech svést svého snoubence ji nakonec zatkla policie. Našli u ní veškeré telefony a laptopy, které ji usvědčily z hrůzného činu. Rozsudek si Linsey Cottonová vyslechne příští měsíc. U soudu ale žádnou lítost neprojevila.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz