Vzkaz

Vzkaz pro migranty: Mějte děti s Evropany a ovládněte kontinent!

Vůdce muslimů Muhammad Ayed vyzval věřící migranty, aby zaplavili Evropu. Využít mají toho, že musí být přijati a použít mají "plodící taktiky". Své kázání podpírá tvrzením, že "je to Alláhova vůle".

Šéf muslimů Muhammad Ayed ve svém projevu v izraelské mešitě vyzval všechny migranty, aby se rozmnožovali s Evropany, a tak si podmanili kontinent. Poukazuje přitom na demografickou krizi.

"Lidská srdce v Evropě jsou plná nenávisti vůči muslimům. Přejí si, abychom byli mrtví, ale ztratili svou plodnost," řekl při projevu imám. "My jim dáme plodnost, budeme s nimi plodit děti a tak dobudeme jejich krajiny," dodal a zároveň upozornil na to, že Američané, Němci i Francouzi budou nuceni utečence přijmout.

Související obsah

Ve většině evropských zemích je porodnost velmi nízká a čísla narůstají jen díky migraci. Podmínky pro uskutečnění jeho zvráceného přání by tu tedy byly.

Džihád, skrytý v roušce masové migrace, je známý i z Koránu. "Kdo z vůle Alláha odejde, najde na cestě mnoho měst a hojnosti," uvádí se v Koránu. Podle závěrů Daily Mail to znamená jen to, že kdo emigruje s cílem prosazení islámu ve světě, koná záslužný čin.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz