žena

Žena si dala zavést antikoncepci, skončilo to katastrofou! FOTKY

Žena si dala zavést antikoncepci, skončilo to katastrofou! FOTKY
Zdroj: facebook.com

Maminka dvou dětí se rozhodla, že rodina je už velká tak akorát, a nechala si zavést nitroděložní tělísko. A stalo se něco velice podivného.

Sedmadvacetiletá Cassie Edwardsová už měla dceru, a když se jí narodil syn Tyler, rozhodla se, že jí dvě děti úplně stačí. Trvalo pět měsíců, než shodila těhotenská kila a vrátila se ke své velikosti 38. A nechala si zavést antikoncepční tělísko.

Brzy na to se začaly dít divné věci. Cassie začalo růst břicho, znovu vypadá jako těhotná, i když není, a neustále tloustne. Je nucena nosit těhotenské oblečení a lékaři jsou zmatení.

Související obsah

"Řekla jsem jim, že to musí být tím tělískem, ale oni si nejsou jistí. Chtějí mi dělat ještě nějaké testy, já ale už teď vypadám, jako bych čekala dvojčata. Lidi se mě pořád ptají, kdy mám termín a moje pětiletá dcera Teyana neví, co si myslet. Vždycky jsem byla štíhlá a poctivě jsem cvičila, teď vypadám jako velryba," řekla zdrcená Cassie deníku Daily Mirror

Lékaři potvrdili, že těhotná není, ona tak ale nejen vypadá, ale i se tak cítí. Má naběhlá prsa, bolí ji záda a každou chvíli musí na malou.

 

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz