Krádež

Kradla voňavky. Když ji chytil hlídač, hrála epileptičku!

Chtěla ukrást voňavky za dva tisíce korun. Plán jí ale nevyšel. Když jedenačtyřicetiletou ženu přistihl pracovník ostrahy, dokonce ho pokousala. Nakonec sehrála divadélko a předstírala epileptický záchvat.

To, co zachytily kamery strážníků, rozhodně stojí za zhlédnutí. Jedenačtyřicetiletá žena totiž ukradla v brněnské parfumerii voňavky za téměř dva tisíce korun a snažila se nenápadně "proplout" kolem ochranky. Muž ji ale přistihl při činu, a tak ho žena kousla do ruky.

"Nikdo mu ani nepomohl. Nechali ho v tom, protože hulákala a kousla ho," popsala TV Nova vedoucí prodejny.

Brutální útok ochranky obchodu: Kopali do ležícího muže VIDEO

Ženě se podařilo vyběhnout na ulici, za nejlepší taktiku úniku ale nakonec zvolila pokus předvádět epileptický záchvat. Sesula se k zemi a začala lapat po dechu. Na místě byl i strážník, který se jí snažil uklidnit. Přesto žena musela vycítit nedůvěru, protože všechny kolem začala ihned přesvědčovat: "Záchvatů je 42 druhů, co vy o tom víte," křičela.

Ani záchvat ji ale nezachrání před pokutou. Ta se může vyšplhat až na dvacet tisíc korun.  

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz