Tanec

Dojali svět: Muž přišel o hlavu, teď tancuje s manželkou. VIDEO

Příběh neskutečné lásky Lauren a Joela Jacksonových dojal svět. Před šesti lety tehdy dvacetiletý Joel při autonehodě doslova přišel o hlavu, krční páteř se oddělila od hlavy, přestože mu lékaři dávali minimální šance, Joel přežil. Předloni se oženil a nyní si konečně se svou manželkou Lauren zatancoval.

Když v roce 2009 smetl nepozorný řidič auto plné středoškoláků, Joel skončil úplně ochrnutý. Lékaři ale i tak považovali jeho přežití za zázrak. Dvacetiletý mladík si zlomil páteř v 1. krčním obratlu, což je zranění, které drtivá většina nepřežije.

V nemocnici Joela navštěvovala stejně stará Lauren. Seznámili se coby čtrnáctiletí na církevní akci. Po Joelově nehodě se do sebe zamilovali a předloni si řekli své ano. Lauren tehdy svému manželovi slíbila, že jakmile bude schopen chodit, tak si spolu zatancují.

Lékaři v rehabilitačním centru teď mladé ženě, která se všeho vzdala, aby o svou životní lásku mohla pečovat, splnili sen. Pro Lauren to bylo překvapení, myslela si, že s Joelem je čeká jen další obvyklý den strávený rehabilitací. Joela ale připevnili na speciální zařízení a pustili píseň I´ll Be od Edwina McCaina, která manželům hrála i na svatbě.

Související obsah

Lauren byla v šoku. "Panebože, ty jsi tak vysoký!" řekla svému manželovi, když si poprvé mohla stoupnout vedle něj. Pak jej políbila a poprvé si s ním zatancovala.

"Jsem v euforii," řekl Joel přes speciální počítač, který mu umožňuje komunikovat. "Takovéhle maličkosti pro nás znamenají strašně moc," dodala Lauren pro televizi NBC News.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz