Znásilnění

Dívka chtěla na nádraží, dva muži ji odvezli do lesa a znásilnili!

Dívka chtěla na nádraží, dva muži ji odvezli do lesa a znásilnili!
Zdroj: Profimedia

Dvě dívky chtěly ušetřit za cestu z jednoho pardubického baru na vlakové nádraží a rozhodly se stopovat. To se jim ale nevyplatilo. Dva cizinci v luxusním autě je odvezli do lesa. Jedné se podařilo utéct, druhou oba znásilnili!

Dívky se chtěly dostat v sobotu ve 4. ráno na nádraží. Stoply si černý vůz se dvěma cizinci, muži ve věku 28 a 21 let, ale zavezli dívky do lesa za město. Dívky poznaly, že jedou jinam a chtěly z auta vystoupit, muži jim ale odmítli zastavit. Jedné se nakonec podařilo z auta vystoupit na lesní cestě, druhá ale s muži zůstala sama. V lese ji pak oba znásilnili. Dívku pak z auta vysadili a odjeli pryč.

Poškozená ale dokázala policistům popsat oba násilníky i jejich vůz. "Policisté vůz brzy nalezli. Poblíž místa, kde byl zaparkován, překvapili i jednoho podezřelého. Ten se k výše popisovanému skutku doznal, ale neztotožňuje se s tím, že by sex proběhl proti vůli oznamovatelky," řekla policejní mluvčí Eva Maturová.

O několik hodin později dopadli policisté i druhého pachatele. Ten také tvrdil, že dívka se sexem souhlasila. To, že ji pak nechali v lese, považoval za zcela normální.

Související obsah

"Vzhledem , tomu, že pravděpodobně oba cizinci ve věku 28 a 21 let využili situaci, kdy oběť byla ovlivněna alkoholem a bála se klást aktivní odpor, ačkoliv se sexem nesouhlasila, jsou oba obviněni z trestného činu znásilnění a hrozí jim až desetiletý trest odnětí svobody," dodala Maturová.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz