Smrt

Noční můra rodičů: Stačila chvilka a přišli o tři malé dcery!

Noční můra rodičů: Stačila chvilka a přišli o tři malé dcery!
Zdroj: facebook.com

Strašná tragédie zasáhla kanadské manžele Rogera a Bonitu Bottovi. Jejich tři dcery, jedenáctiletá dvojčata Dara a Jana a jejich o dva roky starší sestra Catie, zemřely, když si hrály na korbě náklaďáku plné semínek řepky. Zrní dívky pohřbilo zaživa.

Dívky vyrůstaly na rodinné farmě v provincii Alberta. Osudnou se jim v úterý odpoledne stala hra na korbě náklaďáku naloženého semeny řepky. Malá semínka dívky doslova pohřbila zaživa. Dospělým se je sice podařilo z korby vytáhnout, ale už bylo pozdě.

Ačkoliv se rodiče snažily dívky zachránit, Catie a jedno z dvojčat zemřely na místě. Druhou jedenáctiletou dívku se přivolaným zdravotníkům podařilo oživit a převézt do nemocnice v Edmontonu. V noci na středu ale svým zraněním podlehla.

Policejní velitel Mike Numan oznámil veřejnosti smutnou zprávu ve středu odpoledne. Když četl prohlášení rodičů, jen těžko se bránil slzám.

Související obsah

"Naše děti žily životem farmářů a tak také zemřely. Je to rodiná farma. Nelitujeme toho, že jsme naše děti, třináctiletou Catie a jedenáctileté Daru a Janu,vychovávali a zapojovali do farmaření. Byl to náš život," uvedli rodiče. "Děkujeme za neskutečnou podporu, kterou jsme dostali od záchranářů, sousedů a přátel."

Podobná tragédie se stala také v jižních Čechách:

Právě sousedé se teď semknuli, aby rodinu podpořili. Spontánně začali rodině pomáhal se sklizní, aby se rodina mohla truchlit.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz