SuperStar

Semifinalisté SuperStar zazpívají poprvé živě! Co nám předvedou?

Už tuto neděli se divákům televize Nova představí v prvním živém přenosu desítka kluků, kteří se z castingu a Super výběru dostali až do semifinále! O postupu rozhodnete i vy!

V této fázi soutěže už osud soutěžících nemají v rukou jen porotci Paľo Habera, Marta Jandová, Ondřej Soukup a Klára Vytisková, ale i diváci! Do finále však můžou postoupit jen čtyři nejlepší! Kteří to budou?

Museli překonat obrovskou trému a co nejlépe se předvést před porotou na castingu, zvládnout příšerná vedra, celé dny na pokraji vyčerpání a podat stoprocentní výkon u piana a v duetech na pláži.

To všechno zvládla dvacítka mladých a talentovaných zpěváků. Jako první se divákům v neděli ve 20:20 na Nově představí desítka nejlepších kluků.

Související obsah

Doteď je hodnotili a o jejich osudu rozhodovali pouze porotci, teď můžou dát najevo svůj názor i diváci a poslat tak svého favorita přímo do finále. „Soutěžící, který získá nejvyšší počet hlasů postupuje automaticky z prvního místa do finále. O ostatních třech postupujících rozhoduje v semifinálových kolech porota,“ říká režisér a kreativní producent SuperStar Pepe Majeský. Diváci můžou hlasovat prostřednictvím SMS.

Zdroj: TN.czKdo bude v neděli bojovat o přízeň diváků a jakou píseň živě zazpívá?

Vojtěch Dzudza – Adele –  One And Only
Peter Farkašovský - Jessie J – Who You Are
Pavol Kovaliček - Bryan Adams – Heaven
Daniel Křižka - Ezra – Blame It On Me
Patricio Malundo – Elton John – Candle In The Wind
Marek Pošta – Ed Sheeran – Photograph
Dalibor Slepčík - Bruno Mars – It Will Rain
Samuel Sleziak – Seal – Love's Divine
Jan Tejkal – One Direction – Story Of My Life
Štěpán Urban – Gary Jules – Mad World
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz