Vánoční Kameňák

VIDEO: Podívejte se na ukázku filmu Vánoční Kameňák!

Se sérií komedií o Kameňákově začal Zdeněk Troška, nejnovější snímek natočil režisér František Antonín Brabec. Podívejte se, na co se můžete těšit.

Ve Vánočním Kameňáku se opět shledáme se starostou Kameňákova Pepanem, kterého hraje Václav Vydra. Ten se tentokrát rozhodne postavit na Řípu skokanský můstek.

Jedou kvůli tomu se svým tajemníkem (Jan Antonín Duchoslav) za prezidentem republiky, který je často opilý a o svůj úřad se moc nezajímá. Hovoří proto nejprve s jeho mluvčím, potom jdou přece jen přednést návrh prezidentovi, ten je ale opět poněkud indisponován.

Související obsah

Do kin vstoupí Vánoční Kameňák 3. prosince a vy se už nyní můžete podívat na ukázku. Sérii zahájil Zdeněk Troška v roce 2003, čtvrtého dílu se potom ujal Ján Novák, pátý režíroval i točil František Antonín Brabec.

Film Vánoční kameňák můžete sledovat online na Voyo. Kromě toho můžete na Voyo sledovat další oblíbené vánoční filmy a pohádky online.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Zhubla kvůli Vánocům. Matka od rodiny shodila 50 kg. Je z ní kráska?

Brno zase perlí: Kluci tam ukradli dřevěnou kozu přímo z Betlému!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Švýcarsko omezilo vstup do země pro Čechy

Od sobotní osmé hodiny večer omezilo Švýcarsko vstup Čechů do země bez ohledu na očkování. "Čeští občané s trvalým pobytem ve Švýcarsku musí při vstupu do země předložit test a nastoupit desetidenní karanténu. O zpřísnění pravidel Švýcarsko bohužel dopředu neinformovalo," uvedl ministr zahraničí v demisi Jakub Kulhánek (ČSSD).

Píše se na Deník.cz