Zajímavosti

FOTO: Z vraku je nová škodovka! Neuvěříte, co umí ruští mechanici

FOTO: Z vraku je nová škodovka! Neuvěříte, co umí ruští mechanici
Zdroj: fishki.net

Ruská lidová tvořivost nezná mezí, ani co se moderních technologií týče. Vezměte si třeba opravy aut. Z totálně zdemolovaných škodovek, které by se u nás podívaly maximálně na vrakoviště, dokážou udělat auta doslova zářící novotou.

Na první pohled jde o auta, u kterých se oprava zásadně nevyplatí. To by ale nesměly být škodovky nabourány v Rusku. V zemi, kde lidová tvořivost nezná mezí a hodina práce je stále velmi levná. Podívejte se, jak se vdechává nový život autu sešrotovanému při vážné nehodě. Mechanici si vyhráli jak s Octavií, tak s malým mladoboleslavským SUV Yeti.

Škody na autech jsou na první pohled velmi vážné. Yeti má přeražený přední sloupek a auto je celé zkroucené. Stačí ale vzít nepoškozené části z jiného vozu, auto na speciální konstrukci trochu "narovnat" a pak je již jen otázkou slícování, jak výsledná skládačka bude vypadat.

Octavia utrpěla brutální náraz na levý zadní bok, náraz zdemoloval víc než třetinu auta. Mechanici karoserii prostě rozřízli a opět nahradili obřím kusem, který vystříhli z jiného auta. Výsledný stav obou vozů po opravě je prostě neuvěřitelný.

Související obsah

Takto opravené auto se však velmi snadno může stát smrtící pastí pro svého řidiče. Pevnost karoserie i deformační vrstvy vzaly za své, nikdy nevíte, jak vůz obstojí náraz do již poškozené (byť opravené části). Vzhled zdemolovaných a nově opravených aut je však dechberoucí.

jox, TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz