Znásilnění

Čtyři migranti znásilňovali Švédku celou noc! Dostali jen šest měsíců

Čtyři migranti znásilňovali Švédku celou noc! Dostali jen šest měsíců
Zdroj: Profimedia

Ve Stockholmu se stalo přesně to, čeho se Evropané obávají. Skupina afrických imigrantů tam na konci léta znásilnila 23letou Švédku. Muslimové, kteří ji bili a znásilňovali do noci, byli odsouzeni jen k šesti až devíti měsícům ve vězení pro mladistvé.

Švédka po dvou měsících mlčení popsala, co přesně se tu noc stalo. Seděla sama na lavičce, byla prý trochu opilá a brečela. Skupina dvou migrantů se k ní nejdříve chovala přátelsky - nabídli jí pivo a povídali si s ní. Po nějaké chvíli se rozhodli, že se půjdou podívat na vyhlídku ve čtvrti Södermalm.

Právě tam se ale najednou začali muslimové chovat agresivně. Jeden z nich ji přitlačil k zemi a oba ji mlátili do hlavy. Žena se nejdříve vzpouzela, pak si ale útočníci zavolali další kamarády a ona už se nedokázala bránit. Strhali z ní šaty a začali ji znásilňovat. Dohromady prý byla znásilněna šestkrát a vystřídali se na ní minimálně čtyři!

Až po třetí ráno ji migranti pustili. Údajně jí ještě na chodník položili 100 dolarů za "její služby" a odešli. Švédka okamžitě kontaktovala policii a vyšetřovatelé s pomocí policejních psů tři z mladíků našli v nedalekém uprchlickém stanovém táboře.

Související obsah

Šlo o trojici uprchlíků ze severní Afriky ve věku 15 až 18 let. Dva z nich obvinění popírali a byli odsouzeni k šesti měsícům ve vězení pro mladistvé. Třetí muž přiznal, že měl se ženou pohlavní styk, ale tvrdil, že to nebylo proti její vůli. Byl odsouzen k devíti měsícům.

Žena po rozsudku řekla médiím, že je v šoku a je jí skoro až špatně z toho, že dostali násilníci tak krátký trest. Zároveň je prý ráda, že byli vůbec potrestáni. O celém případu informoval švédský portál thelocal.se.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Znásilněná dívka vzala spravedlnost do svých rukou. Nepochopíte, co děsivého provedla!

VIDEO: Lepší než pepřový sprej! Ženy předvádějí kalhotky proti znásilnění

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz