Přátelé

Seriál Přátelé: Z malého Bena vyrostl opravdu fešák! GALERIE

Seriál Přátelé: Z malého Bena vyrostl opravdu fešák! GALERIE
Zdroj: facebook/ twitter/ instagram

Už jako dvouletý kluk si vystřihl jednu z předních rolí v oblíbeném seriálu Přátelé. Cole Sprouse už ale dávno není malý chlapeček. Nyní je z něj třiadvacetiletý student archeologie a je to opravdu fešák! Co myslíte?

Cole Sprouse se coby dvouletý Ben objevil na televizních obrazovkách poprvé v roce 1994. Do seriálu Přátelé vstoupil na konci první série a zahrál si hned jednu z hlavních rolí. Ztvárnil tu Rossova syna Bena, který měl na rodiče vskutku "štěstí". Tatínek byl tak trochu šílený a maminka lesbička.

Ačkoli ho většina lidí zná právě jako onoho škodolibého chlapečka, Cole Sprouse si vyšvihl i roli, za kterou byl dokonce nominován v soutěži pro mladé umělce Youg Artist Awards. Spolu se svým bratrem totiž zazářil ve filmu Sladký život Zacka a Codyho.

Související obsah

Cole čas od času ještě hraje, více času ale věnuje do učení. Na newyorské univerzitě studuje archeologii.

Seriál Přátelé můžete sledovat každý den od 20.00 hodin na Smíchově.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Krátká zpráva

Bývalý král Juan Carlos se po letech v exilu vrací do Španělska

Někdejší španělský král Juan Carlos ve čtvrtek přiletí do vlasti po téměř dvou letech exilu ve Spojených arabských emirátech. Tam se 84letý šlechtic uchýlil poté, co ho vyšetřovali kvůli korupci. Úřad španělského generálního prokurátora v březnu jeho případ zastavil. Bývalý panovník hodlá navštívit rodinu včetně svého syna krále Filipa VI. a po víkendu se vrátí do emirátů.

Píše se na Deník.cz