Pokus o vraždu

Exmanželku dostal na vozík! Jiří (47) ji nejprve pobodal a postřelil

Krajský soud v Praze dnes vyslýchal Jiřího Wernera (47), muže který se podle všeho pokusil zabít svou bývalou manželku. Podle státního zástupce ji nejprve pobodal nožem a pak ji několikrát postřelil. Muži za ohavný čin hrozí výjimečný trest.

Otřesný případ z března letošního roku řeší krajský soud v Praze. Před soudem nyní vypovídal Jiří Werner, který čelí obvinění z pokusu o vraždu.

Podle státního zástupce muž brzy ráno počkal na svou bývalou manželku, která šla zrovna do práce. Nejprve ji pobodal a pak na ni ještě několikrát vystřelil. Chtěl ji naložit do auta, v tu chvíli ale dorazili policisté, kteří mu ohavné plány překazili.

Werner ale hází vinu na své dva známé, které si údajně najal, aby ženu za pár tisíc korun vystrašili. Těm se prý případ vymknul z ruky. Tato verze se ale státnímu zástupci zdá nanejvýš nevěrohodná. Jeden z mužů, kterého Jiří označil za pachatele, vinu popírá. Na místě činu prý vůbec nebyl.

Související obsah

Žena sice přežila, je však stále ve vážném stavu - pohybuje se pouze na invalidním vozíku. U soudu bude vypovídat zítra. Rozsudek padne nejspíš v pátek.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz