Poznámkový blok

VIDEO: Geniální nápad, jak vrátit vytržené listy zpátky do diáře

Máte zmatek ve svých poznámkách? Tak tomu už bude navždy konec. K vašemu překvapení vám problém vyřeší magnet.

Známý parťák s novou duší – tak představují svůj nápad jeho tvůrci. Klasický poznámkový diář dostal v jejich provedení jedinou, ale podstatnou novinku. Jeho hřbet je opatřen magnetem.

Rekonect, jak se první poznámkový blok s magnetickým hřbetem jmenuje, velice spolehlivě nahradí pořadač. Stránku totiž můžete v pohodě „vytrhnout“ a později jí vrátit na stejné nebo i jiné místo v diáři. Někdejší heslo známé ze všech dívčích památníků „můžeš kreslit, můžeš psát, ale listy netrhat“, tak v tomhle případě rozhodně neplatí. Magnetický hřbet má ale ještě jednu funkci. Pevně na sobě drží propisku, kterou už tak nikdy nebudete hledat na dně tašky nebo po kapsách.

Zdroj: oficiální zdroj

Diář Rekonect právě na známém startupovém webu Kickstarter sbírá finance na svou výrobu. Tvůrci to mají naplánované tak, že všichni, co jejich projekt podpoří teď v listopadu, dostanou své poznámkové bloky s magnetickým hřbetem v březnu. K mání budou listy čisté, linkované, čtverečkované a dokonce i tečkované, všechny můžete v jednom diáři kombinovat. Přebal vyrobený ze syntetické kůže bude z počátku k dispozici pouze v černém provedení.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tajemství dírky odhaleno! K čemu je otvor v botě navíc?

Plné rty jako Kylie Jenner snadno a rychle: Tisíce puberťáků to zkouší a pak mají modřiny na bradě!
 

pel
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz