Paříž

Takhle se vraždilo v pařížské kavárně! Video uniklo na internet

Exkluzivní video střelby v pařížské pizzerii uniklo na internet. Záběry z bezpečnostních kamer ukazují chladnokrevnost útočníka i odvahu a chuť lidí přežít.

První záběry z teroristického útoku v jedné z pařížských pizzerií zveřejnil britský Daily Mail. Video zachycuje několik lidí, kteří si šli dát v pátek večer jídlo do podniku La Casa Nostra. Obsazeny jsou jen dva stoly uvnitř a dva venku na terase.

Z ničeho nic se ozvou výstřely a místnost zaplní prach a střepiny. Terorista v modrém tričku zasypává podnik sprškou kulek. Lidé okamžitě reagují a instinktivně se utíkají schovat, ať už pod stůl, za pult, nebo do jiných pater restaurace. Jako zázrakem nikdo uvnitř restaurace nepřišel o život.

Obrovské hrdinství prokáže barmanka Jasmine, která v restauraci pracuje teprve měsíc. Ukryje jednu ze zákaznic za bar a brání ji vlastním tělem. Poté sleduje situaci venku a vyděšenou ženu vezme do bezpečí ve spodním patře.

V pizzerii trávila večer patrně také nejšťastnější žena pařížských útoků. Společně s kamarádkou seděla na terase, když terorista zahájil útok. Nepomohl jí ani úkryt pod stolem, útočník k ní přišel a chladnokrevně jí namířil zbraní na hlavu. Jenže ta mu selhala a nevystřelila. Ženy využily chvilky, kdy terorista odešel, a z místa tragédie utekly.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

DONUTÍ VÁS PLAKAT: Zabili mu milovanou ženu, on vzkázal teroristům, o co ho nikdy nepřipraví

POSTAVIL SE TERORISTŮM ČELEM: Obětoval sebe i dceru a zachránil desítky životů

mom, TN.cz

K tématu Paříž

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz