Karel Gott

Gott na tom není dobře, onkolog za ním dochází dvakrát denně

Gott na tom není dobře, onkolog za ním dochází dvakrát denně
Zdroj: Mediafax

Už za týden budeme znát vítěze Českého slavíka 2015. Zda se přímého přenosu bude účastnit i Karel Gott zatím není jisté. Jeho zdravotní stav je stále komplikovaný. Každý den za ním dochází jeho onkolog.

Zdravotní stav Karla Gotta je nepříznivý, svědčí o tom pravidelné návštěvy jeho onkologa, o kterých informoval portál blesk.cz. Karel Gott byl sice propuštěn do domácího léčení, ale neustále je kontrolován odborníky. Dohlíží na něj přednosta kliniky hematologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Marek Trněný. Poctivě s ním probírá dávkování léků, které musí brát zpěvák každý den a také jeho aktuální stav.


Někdy je jeho odborná pomoc potřebná i vícekrát denně. Ve čtvrtek byl zkontrolovat mistrův zdravotní stav pouze sám Marek Trněný, který se tam při první návštěvě zdržel krátce. Za pár hodin ale přijel do jeho domu v ulici Nad Bertramkou znovu a odjížděl později.

Související obsah


V pátek ho dokonce doprovázeli i kolegové, kteří už přes týden řeší Gottovu rakovinu mízních uzlin. Lékařské konzilium tvoří přednosta I. chirurgické kliniky MUDr. Zbyněk Krška spolu se dvěma ženami, z nichž jedna je osobní zdravotní sestrou Karla Gotta.


I fanoušci jsou zaskočeni obavou o jeho zdraví a spekulují, zda si letos převezme dalšího zlatého slavíka. Mistr ale ve své nemoci rozhodně neztrácí chuť bojovat a na svém facebooku připomněl své dosavadní úspěchy. Zveřejnil fotografii svých získaných slavíků a připsal k ní komentář. Přibude letos jubilejní 40. slavík? Přímý přenos sledujte v sobotu 28. listopadu 2015 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Rodina s Karlem Gottem musí komunikovat přes sklo! Proč?

GALERIE: Podívejte se, Karel Gott se proměnil v kmotra italské mafie!

iva, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz