SuperStar

Překvapení v SuperStar! Tohle vyřazení fanynky oplakaly!

Překvapení v SuperStar! Tohle vyřazení fanynky oplakaly!
Zdroj: Nova.cz

Do superfinále nepostoupil Dalibor Slepčík. Stovky fanynek v sále i u obrazovek jeho vyřazení oplakaly. Čtyři finalisté zazpívali v pátém finále každý dvě písně a porota byla jejich výkony nadšená.

Po napínavém a vyrovnaném večeru překvapivě nepostoupil Dalibor Slepčík! V nedělním superfinále tedy uvidíme Štěpána Urbana, Emmu Drobnou a Pavola Kovalička. I porota označila jeho dnešní výkon jako nejslabší.

Dalibor zazpíval song od svého oblíbeného interpreta Michaela Jacksona nazvaný Love Never Felt So Good a porota ho chválila. "Přijde mi, že ses k nám konečně vrátil, minule jsi byl mimo. Doufám, že budeš takhle suprově pokračovat," ocenila ho Marta Jandová.

Skladba I Believe I Can Fly, kterou v 90. letech nazpíval R. Kelly, Daliborovi sedla víc. "Rozhodně dobrý výběr, tahle písnička ukázala všechny barvy tvého hlasu," prohlásila Klára Vytisková. I zbytek poroty Slepčíka vychválil.

 

Emma Drobná to rozjela s písní Feeling Good, kterou v šedesátých letech nazpívala Nina Simone. "Ty jsi taková velká éterická bytost, která to ale dokáže napálit a spojení těch dvou věcí je skvělé," pochválila Emmu Marta Jandová. "Já tě mám rád," ukončil svůj proslov Palo Habera. To je asi největší poklona, kterou kdy kdo od "kata" Habery slyšel.

Opravdu procítěně zazpívala Emma druhou skladbu Love The Way You Lie od zpěvačky Rihanny. Celý sál ztichl a Marta Jandová měla dokonce v očích slzy. "Děkuju, že jsi. Emmo, jsi úžasná," prohlásila zpěvačka. "Bylo to nejemotivnější vystoupení v celém ročníku SuperStar. Pokud bys náhodou nepostoupila, chci ti říct, že pro mě jsi SuperStar," pochválil překvapenou Emmu Palo Habera.

Související obsah

Jako třetí přišel na řadu Pavol Kovaliček, zazpíval jeden z největších hitů skupiny Linkin Park Numb. "Za zpěv ti dneska dávám 100 procent! Tvůj nejlepší zpěvácký výkon za celou soutěž," ocenila Palovo vystoupení Marta Jandová. "Já jsem tipoval, že vyletíš hned na začátku. Ale máš v sobě nějakou zranitelnost, kvůli které tě lidi milujou," usmíval se Ondřej Soukup.

Jako druhou zazpíval Palo milostnou píseň Right Here Waiting od Richarda Maxe. "Pavol, to bylo super. Konečně poloha, která je pro tebe zajímavá. Ty seš prostě romanťák," ocenila Pala jeho věčná kritička Klára Vytisková. "Když jsi šel o dynamiku níž, bylo to prostě skvělý. Navíc jsi u toho i vypadal uvěřitelně," chválil Soukup.

Štěpán Urban si zvolil velmi náročnou písničku Wish You Were Here od legendární kapely Pink Floyd. A zazpíval ji na jedničku. "Z tvého zpěvu jsem cítil všechno, co má tahle písnička obsahovat. Doufám, že se dostaneš do superfinále, já tě tam hrozně chci," prohlásil porotce Soukup. "Jsi super, pořád se zlepšuješ a od minulého kola se držíš nejvýš," ocenila Štěpána Klára Vytisková.

Od spíše emotivní písně přešel Štěpán ke žhavému songu Sex On Fire od kapely Kings of Leon. Za své podání obdržel zatím největší potlesk. "Ty dokážeš bejt něžnej, ale i drsnej a všechno je uvěřitelný. Vůbec o tebe nemám strach, ty to máš zaručený," překvapil Štěpána Ondřej Soukup.

Páté finále SuperStar jsme sledovali ONLINE.

Superfinále sledujte už v neděli od 20:20 na Nově!

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz