Nehoda

Záhadná nehoda: Auta začala zničehonic lítat vzduchem! VIDEO

V téhle prapodivné nehodě zřejmě působily záhadné síly. Auta poletující ve vzduchu bez zjevné příčiny. Zvedl je ze země duch nebo praktický vtípek nějakého milovníka humoru? Možností je nespočet, co myslíte vy?

Auta začala létat vzduchem a lidi se teď dohadují, co se vlastně stalo. Příznivci a milovníci esoteriky mají zřejmě jasno. Duch sehrál v tomto případě určitě zásadní roli. K něčemu takovému přece nemohlo dojít jen tak. Jenže tuhle variantu můžete těžko někdo dokázat. A přítomnost ektoplazmy na místě stejně zřejmě nikdo neměřil.
 

Další názorový tábor se chytá fyzikálních zákonů a selského rozumu. Podle některých teorií se auta zachytila do ocelového lana, které leželo na silnici, a proto se "vznesla“. Další možností je například působení magnetu.
 

Související obsah

V dnešní době je navíc i velmi pravděpodobné, že se jedná o padělané video. S tím, jakými technologickými možnostmi dnes disponujeme, by to ani nebylo příliš složité. Video mohl někdo vytvořit pěkně od stolu, z tepla domova a teď jen čeká, jaké vyvolá reakce.
 

Poslední možností jsou vtipálci, kteří prostě připravili kolemjdoucím kanadský žertík. V nehodě tak mohli mít prsty dokonce samotní řidiči. Nikdo naštěstí nebyl zraněn. Jestli se tedy jedná o případ, kdy si chtěl někdo užít jenom trochu legrace, měl tentokrát zřejmě štěstí a neponese si za své žertování žádné zásadní následky.
 

A pokud se na celou věc podíváme trochu s nadhledem, můžeme prostě předpokládat, že má tuhle bizardní nehodu na svědomí "záporák“ z X-manů Magneto nebo rytíři Jedi. S příchodem nového dílu Hvězdných válek do kin by se tak mohlo jednat i o neotřelé promo.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Řekl jí, aby netelefonovala během řízení. Nepochopíte, jak zareagovala

Žena si myslela, že se vyfotila se světovou hvězdou, nyní se jí směje celý internet!

iho, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz