Vánoce

Vánoční reklama roku: Je podle vás krásná nebo hrozná? VIDEO

Vánoční reklama roku: Je podle vás krásná nebo hrozná? VIDEO
Zdroj: YouTube.com

Najděte si čas na své blízké dřív, než bude pozdě. To je poselství německé vánoční reklamy, která se stala hitem internetu. Jak působí na vás?

Máme za sebou první adventní neděli a internet už je plný vánočních reklam. Některé nám už prvním zhlédnutí lezou na nervy, u jiných si uvědomíme, že se blíží nejkrásnější svátky v roce.

Německá společnost Edeka zveřejnila vánoční reklamu, která asi nenechá chladným nikoho. Nezaměřuje se na žádné produkty, které společnost nabízí, jen šíří myšlenku, kterou by si měl uvědomit každý. Její autoři chtějí upozornit na to, že si máme najít čas na naše blízké, dokud jsou ještě s námi. Pak už může být pozdě.

Video začíná pohledem na dědečka, který připravuje vánoční hostinu. V tom mu ale zavolají děti, že nemají čas trávit s ním svátky. Pán zesmutní a Štědrý den tráví úplně sám. Ten samý scénář se opakuje několikrát.

Související obsah

Pár let na to, v předvánoční čas, dostanou děti zprávu, že otec zemřel. Ty si okamžitě koupí letenky a setkají se v rodném domě. Tam na ně čeká obrovské překvapení. Podívejte se na video a nezapomeňte, že na Vánoce by nikdo neměl být sám.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jan Bendig ze SuperStar slaví úspěch. Brzy ho poznají v USA i v Číně!

Vánoční oslava, jak (ne)má být: Muž byl zatčen za orální sex s koněm

hel, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Vánoce

Důležité Události

Krátká zpráva

Zatčený katalánský expremiér Puigdemont opustil vězení

Italská policie v pátek zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Po několikahodinovém zadržení byl však propuštěn. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Italský soud bude nyní rozhodovat, zda jej vydá do Španělska. Tam čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz