Mrtvá žena

Lidská HYENA: Žena ze Dvora zemřela na ulici, ještě ji okradli!

Kriminalisté uzavřeli případ úmrtí šedesátileté ženy ze Dvora Králové. Bez známek života ji našel náhodný kolemjdoucí koncem dubna. Teď se prokázalo, že přes všechny pochybnosti žena zemřela v důsledku špatného zdravotního stavu. Kriminalisté však zjistili, že jí po smrti někdo okradl a vyšetřování tak pokračuje.

Šedesátiletá žena odešla 23. dubna krátce po půl desáté večer z domu v centru Dvora Králové nad Labem. Šla do práce, tak jako obvykle. Noční směna ženě začínala v deset hodin večer v továrně, ale protože do práce nepřišla, její kolegové se po ní začali shánět.

Tou dobou už ale bylo na záchranu pozdě. Tělo objevili kolemjdoucí druhý den nad ránem. Uprostřed sídliště, jen sto metrů od továrny.

Kriminalisté si zpočátku mysleli, že jde o násilný trestný čin. Žena totiž měla na krku červené otlaky. Pitva ale jednoznačně cizí zavinění vyloučila.

"Žena zemřela v důsledku špatného zdravotního stavu," uvedla mluvčí královéhradeckých policistů Ivana Ježková.

Související obsah

Otlaky na krku vznikly hodiny před tím, než skonala. podle informací televize Nova nemají s její smrtí nic společného. Na kamerových záznamech je patrné, že žena u sebe měla před smrtí batoh. Ani batoh, ale ani klíče nebo osobní doklady, včetně platební karty, nikdo nenašel.

Policisté zatím pátrají po zloději, který bez výčitek mrtvou okradl. V této souvislosti by uvítali další svědectví. Není přitom vyloučené, že pachatel šacoval ještě umírající ženu. To by pak mohl být obviněn také z neposkytnutí pomoci.
 

vbo, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz