Karel Gott

Karel Gott přemýšlí i nad smrtí! Co všechno Mistr nyní prožívá?

Karel Gott veřejně přiznal, jak je to s ním a jeho zdravotním stavem. Kvůli léčebným procedurám se prý cítí být natolik slabý, že si ani nedovede představit návrat na koncertní pódia. Co všechno o svém stavu zpěvák prozradil?

Je jediným českým zpěvákem, kterému se podařilo získat neuvěřitelných 40 Slavíků! Když se proto objevila zpráva, že populární Karel Gott má rakovinu lymfatických uzlin a nikdo netuší, jak se s nemocí popere, všichni byli naprosto v šoku. Zpěvák v současné době podstupuje druhou chemoterapii. Právě ta je podle onkologů nejdůležitější. Jak vlastně celou situaci zvládá?

"Mám se střídavě. Je mi dobře, za chvilku zase zle," zhodnotil Gott svůj zdravotní stav. V rozhovoru pro německý Bild dokonce popsal i to, jak zvládá všechny ty léčebné procedury. "Na chemoterapii každý reaguje jinak. Mě někdy bolí žaludek a kosti," řekl novinářům.

Co o zdravotním stavu Karla Gotta prozradil onkolog Pavel Boček? Podívejte se na následující reportáž.

Nemoc se však projevuje nejen zevnitř, ale i navenek. Zpěvák každým ozařováním ztrácí více a více vlasů. Vzhledem ke své diagnóze mu to ale příliš nevadí. "Není čas na to, abych byl marnivý. Jde o můj život. Kdyby lékaři mou rakovinu odhalili o několik týdnů později, nebyla by už šance na mou záchranu," uvědomuje si.

Související obsah

Podle lékařů má zpěvák 90procentní šanci na přežití. I sám Gott na sobě pozoruje změny k lepšímu. "V oblasti břicha jsem měl velký černý flek. Po první chemoterapii se zmenšil tak o třetinu," řekl Bildu. Na koncertních prknech se ale v současné době představit nedokáže. "Můj hlas je prostě příliš slabý," popsal.

To však není nejhorší scénář, který si Mistr představuje. Dokonce už je prý smířený i se smrtí: " Jsem připraven na všechno. V nemocnici se mi můj život vybavil jako film. (...) Měl jsem hezký život a skvělou kariéru."

Zpěvák je ve Všeobecné nemocnici v Praze. Všichni mu drží palce. Fanoušky má nejen v České republice, ale i v zahraničí. Německý časopis Bild dnes Gottovi dokonce věnoval hlavní stranu.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz