Rapper

Nejkrásnější vyhlídka: Pharrell Williams prodává svůj luxusní byt!

Nejkrásnější vyhlídka: Pharrell Williams prodává svůj luxusní byt!
Zdroj: Profimedia

Hudební producent a rapper Pharrell Williams nabízí své luxusní sídlo v Miami za 10, 9 milionů dolarů. V přepychovém střešním bytě najdete přitom dokonce i domácí kino a bazén, nemluvě o překrásném výhledu na Miami Beach!

Tak takové sídlo se opravdu často nevidí! Střešní byt ve čtyřicátém patře Bristol Tower v Miami je skvostný, stejně jako kariéra tohoto oblíbeného rappera a hudebního producenta. Pharrell Williams si ale bytu neužívá, spíš naopak. On ho prodává!

Proč se k tomuto kroku odhodlal, není jasné, všichni milovníci romantiky si tak ale mají možnost zakoupit snad nejkrásnější vyhlídku na Miami Beach. Z bytu jde totiž vidět jak na pláž a zátoku, tak na město.

Související obsah

Povolené je i koupání při měsíčku. Přímo na terase je totiž k dispozici soukromý bazén. Na své si přijdou dokonce i filmoví nadšenci. Do základního vybavení totiž spadá vlastní kino s červenými sedadly.

Prostory jsou vhodné i pro organizování divokých večírků. Venku se hned u prostoru pro zábavu nachází kuchyň. K přespání si mohou návštěvníci vybrat jednu z pěti ložnic. Hádat se navíc nebudou muset ani o sprchu - je tu hned šest koupelen.

Williams se nejprve pokoušel prodat luxusní prostory za téměř 17 milionů dolarů, částka ale byla tak přemrštěná, že musel dvakrát slevit. Nyní stačí, když zájemci zainvestují "pouze" 10, 9 milionů dolarů.

lud, TN.cz

K tématu Rapper

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz