Zajímavosti

VIDEO: Chlapíci snědli nejpálivější papričku světa. To musíte vidět!

Tohle video skvěle ukazuje, co s vaším tělem udělá nejpálivější chilli paprička na světě. Video, jak její kousek ochutnávají, nasbíralo za pár dní už přes milion zhlédnutí.

Dva američtí gurmáni Sean Evans a Chili Klaus se rozhodli, že pro ně žádné jídlo není dost ostré, a tak je na čase vyzkoušet to nejpálivější z celého světa. A to je chilli paprička odrůdy California Reaper.

Video ukazuje úryvek z jejich show First We Feast (Ochutnáváme jako první), který se zaměřuje na netradiční potraviny z celého světa. A nejpálivější paprička mezi nimi nemohla chybět.

A pánové se s tím rozhodně nemazali, do úst si strčili každý rovnou jednu celou papričku. Žádné uždibování ani stud. Téměř okamžitě začali cítit silné pálení, v jednu chvíli to dokonce vypadalo, že v sobě ani jeden slavnou potravinu neudrží.

Související obsah

Několik desítek vteřin nebyl ani jeden schopen dát dohromady souvislou větu, aby popsal svoje pocity. Slzící oči, škytavka a neodbytný pocit dělat cokoli, co pálení jen trochu zmírní. Zkusili byste si podobný zážitek na vlastní kůži?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zajímavosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Bitcoin zažil strmý pád, cena měny klesla o 70 tisíc korun

Cena digitální měny bitcoin zažila v pátek strmý pád. Může za to krok čínské národní banky, která oznámila, že platby ve virtuálních měnách jsou nezákonné. Hodnota bitcoinu klesla o zhruba 70 tisíc korun na 901 478 korun za kus.

Krátká zpráva

Babiš bude mít příští středu návštěvu, přijede za ním maďarský premiér

Předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) příští středu navštíví maďarský premiér Viktor Orbán. Babiš Orbána přijme v Kramářově vile, kde spolu projednají hospodářskou a průmyslovou spolupráci, obranu, migraci a dopady pandemie covidu-19. Oba premiéři se pak setkají i s vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO), maďarským ministrem zahraničních věcí a obchodu Péterem Szijjártem a ministrem pro inovace a technologie Lászlem Palkovicsem. Hlavní náplní jejich setkání bude návštěva společnosti AERO Vochody AEROSPACE, která se zaměřuje na konstrukci a výrobu vojenských a civilních letadel.

Píše se na Deník.cz