Zajímavosti

VIDEO: Chlapíci snědli nejpálivější papričku světa. To musíte vidět!

Tohle video skvěle ukazuje, co s vaším tělem udělá nejpálivější chilli paprička na světě. Video, jak její kousek ochutnávají, nasbíralo za pár dní už přes milion zhlédnutí.

Dva američtí gurmáni Sean Evans a Chili Klaus se rozhodli, že pro ně žádné jídlo není dost ostré, a tak je na čase vyzkoušet to nejpálivější z celého světa. A to je chilli paprička odrůdy California Reaper.

Video ukazuje úryvek z jejich show First We Feast (Ochutnáváme jako první), který se zaměřuje na netradiční potraviny z celého světa. A nejpálivější paprička mezi nimi nemohla chybět.

A pánové se s tím rozhodně nemazali, do úst si strčili každý rovnou jednu celou papričku. Žádné uždibování ani stud. Téměř okamžitě začali cítit silné pálení, v jednu chvíli to dokonce vypadalo, že v sobě ani jeden slavnou potravinu neudrží.

Související obsah

Několik desítek vteřin nebyl ani jeden schopen dát dohromady souvislou větu, aby popsal svoje pocity. Slzící oči, škytavka a neodbytný pocit dělat cokoli, co pálení jen trochu zmírní. Zkusili byste si podobný zážitek na vlastní kůži?

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz