Teroristé z ISIS rozšířili seznam svých cílů o další skupinu lidí. Na svém posledním videu zveřejnili popravu dvou "kouzelníků." Poprava se odehrává v libyjském městě Tripolis před velkým davem, ve kterém nechybí ani děti.
Na jednom z videí Islámského státu teroristé přivádí před dav lidí dva muže v oranžových kombinézách, kteří jsou obviněni z praktikování magie. Lidé, dokonce i děti, stojí kolem nebo se snaží vylézt na okolní auta, aby měli lepší výhled.
Všichni sledují, jak nutí muže pokleknout, jsou jim přečtena obvinění a následně je rezavým mečem připraví o hlavu. V okamžiku, kdy oba "kouzelníci“ umírají, se davem ozve provolání Alláhu Akbar. Nahrávka následně končí tím, jak bezhlavá těla nakládají do auta.
Video bylo údajně natočeno v Libyi, kde podle MailOnline působí několik tisíc bojovníků ISIS a začínají s uplatňováním práva šaría. Západní úřady se obávají, že pokud se podaří vytlačit ISIS ze Sýrie stane se Libye centrem pro jejich budoucí operace.
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Bláznivou čarodějku z Harryho Pottera sexuálně obtěžoval kouzelník, když byla dítě
VIDEO: Jak dostat přítelkyni do kolen? Neskutečně pitomým kouzlem
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz