Jídlo

Za jak dlouho spálíme oblíbené jídlo a pití? Ta doba vás překvapí

Za jak dlouho spálíme oblíbené jídlo a pití? Ta doba vás překvapí
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Jste milovníky jídla z rychlého občerstvení, ale trnete hrůzou při představě, co to dělá s vaší postavou? Nebudeme vám lhát, po nezdravém jídle se tloustne a u různých potravin trvá různou dobu, než tuk z něj spálíte.

Hamburger, sladké limonády, hranolky - každý z nás si občas skočí do fastfoodu a zhřeší. Už si ale neuvědomujeme, kolik času v posilovně je potřeba, když chceme nabrané tuky spálit. Podívejte se, jaká porce cvičení vás čeká po konzumaci těch nejpopulárnějších fastfoodových pokrmů, pokud chcete zůstat jako proutek.

Obecně platí, že ženám se nabrané tuky spalují o dost hůř než mužům. Existují dvě varianty cvičení, které nám pomáhají se přebytečných kil zbavit. Prvním je kardio cvičení, jako je běhání, jízda na rotopedu apod., při kterém zapojujeme kardiovaskulární systém a hodně se zapotíme. Druhou variantou je posilování, ať už na strojích nebo jen s činkami.

Související obsah

Hubnutí stejného množství tuku ale pomocí každé varianty trvá jinou dobu. Posilování je tou zdlouhavější, zato možná ne tolik vyčerpávající, metodou. Záleží jen na vás, kterou si vyberete.  

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz