Auto

Instalatér prodal auto do bazaru, pak ho objevil ve videu ISIS!

Instalatér prodal auto do bazaru, pak ho objevil ve videu ISIS!
Zdroj: Twitter

Neuvěřitelné a rozhodně nepříjemné překvapení zažil jeden instalatér z amerického Texasu. Svůj pickup, který prodal do jednoho z velkých autobazarů, objevil na propagandistické fotografii džihádistů bojujících v Sýrii!

Mark Oberhloltzer, který vlastní malou instalatérskou firmu v Texas City, si zažil opravdový šok. Když svůj starý pickup prodával, velký autobazar jej ujistil, že z něj staré reklamy sundají předtím, než jej přeprodají dál. To se ale evidentně nestalo.

Fotografie se objevila na twitterovém účtu patřícímu jednomu z džihádistických bojovníků a podle všech informací pochází z obléhání syrského Aleppa. Poté co fotka, kde je uvedeno i Markovo telefoní číslo, obletěla sociální sítě, telefon v jeho firmě nepřestával zvonit.

"Můj služební i soukromý telefon ukazovaly přes tisíc nepřijatých hovorů," říká Mark. Většina z nich mu vyčítala spolupráci s islamisty, objevily se i výhružky fyzickým násilím a smrtí.

Související obsah

Proto se rozhodl na výkupce jeho auta, firmu AutoNation, žalovat. Tvrdí totiž, že když chtěl nálepky sundat sám, zástupce firmy mu řekl, že by mohl poškodit auta a že si sundání zajistí vlastním způsobem. Mark požaduje milion dolarů, tedy bezmála 25 milionů korun.

jox, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz