Miss Universe

Miss Universe: Trapas! Moderátor dal korunku nesprávné dívce

Miss Universe: Trapas! Moderátor dal korunku nesprávné dívce
Zdroj: ČTK

Novou Miss Universe se stala Filipínka Pia Alonzová Wurtzbachová. Málem se ale korunky nedočkala, moderátor totiž špatně přečetl výsledek hlasování a vítězku udělal z Kolumbijky. Když se Ariadna Guiterrezová dozvěděla, že její zvolení byl jeden velký omyl, rozplakala se.

Krásná Kolumbijka se radovala z velkého triumfu - stala se novou Miss Universe, jak si moc přála. Pak jí ale Steve Harvey znenadání odebral korunku a s omluvou ji předal Filipínce. Stalo se totiž něco, co je postrachem snad každého moderátora. Přečetl špatně výsledky.

Kolumbijce Ariadně Guiterrezové zbyly akorát oči pro pláč. Ostatní soutěžící ji museli utěšovat. "Rád bych se upřímně omluvil Miss Kolumbii a Miss Filipín za svou obrovskou chybu. Cítím se hrozně," napsal na Twitteru Harvey.

Související obsah

Miss Kolumbie si nakonec odnesla druhé místo. Třetí byla Miss USA. Zástupkyně České republiky Nikol Švantnerová se do finálové patnáctky nedostala. Nejkrásnější Miss korunovala loňská vítězka Kolumbijka Paulina Vegaová.

Tragédie poblíž hotelu

Nepozornost moderátora ale navzdory všemu nebyla tím nejhorším, co celé předávání pokazilo. Kousek od hotelu, kde soutěž probíhala, musela zasahovat policie. Zběsilá řidička totiž najela do davu přihlížejících a zranila více než 30 lidí. Podle posledních informací nejméně jeden člověk zemřel, dalších jedenáct je ve velmi kritickém stavu.

Zdroj: ČTK

"Viděl jsem ženu. Nevypadala, že by chtěla auto zastavit. Obě ruce měla na volantu a dívala se přímo před sebe, popsal CNN jeden ze svědků "nehody".

Na místo dorazilo mnoho policejních, hasičských i záchranných vozů. Celá oblast je uzavřena.
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz