Vánoční dárek

Osamělým nabídl ZDARMA hotel ve Špindlu. Přihlásily se jich tisíce!

Osamělým nabídl ZDARMA hotel ve Špindlu. Přihlásily se jich tisíce!
Zdroj: facebook.com

Hoteliér Alexandr Bílek se rozhodl udělat nezapomenutelné Vánoce lidem, kteří mají hluboko do kapsy, jsou osamělí, smutní nebo dokonce bez domova. Protože v jeho hotelu Hromovka bylo přes Vánoce poloprázdno. Nabídl takovým lidem volné pokoje. Přišlo mu přes 5 000 příběhů.

Díky letošní rekordně teplé zimě se hoteliérovi Alexandru Bílkovi nepodařilo hotel ve Špindlerově Mlýně přes Vánoce zaplnit. Rozhodl se tak nabídnout volnou kapacitu lidem, kteří jsou v tíživé životní situaci.

"Mám takový nápad. Zbývá nám na Vánoce (3-5 dní) v hotelu Hromovka dost volných míst. Pokud někdo ví o někom, kdo je úplně sám, nebo o někom, kdo na tom není nejlépe a velmi dlouho nikde nebyl, znáte někoho moooooc smutného, pokud potkáváte nějaké lidi bez domova, můžete jim nabídnout náš prvotřídní hotýlek na horách ve Špindlerově Mlýně na Vánoce ZDARMA!" uvedl ve čtvrtek Bílek na svém osobním a cestovatelském Facebooku a na Facebooku svého hotelu. Nabídl dokonce, že pokud potřební nebudou mít na dopravu, nějak jim ji pomůže zařídit.

 

Přestože jeho facebookové profily mají dohromady tři tisíce fanoušků, nabídku už na sociální síti viděly více než dva miliony uživatelů! Jeho vánoční gesto české uživatele Facebooku dojalo a ti jeho nabídku hromadně komentovali a sdíleli.

Bílek přiznal, že jeho emailovou schránku a telefonní číslo zahltily stovky lidských příběhů. Ozvalo se mu prý již pět tisíc lidí, kteří mají zájem v jeho hotelu strávit Vánoce, případně znají někoho, o kom si myslí, že by si takový dárek zasloužil.

Související obsah

"Vzal jsem to tak, jak to přicházelo. No a ten, kdo dostal email, ten už ví, že má možnost přijet. Ten, kdo nedostal email, tam jsem se již bohužel nedostal," napsal na Facebook Bílek. Zájemce vybral podle toho, kdo se dříve ozval. Ale ani ostatní nemusí zoufat.

"Slibuji, že každému, kdo o to bude stát, umožníme strávit pár dní u nás a to dříve nebo později," slíbil majitel hotelu, který před Vánocemi zahřál spoustu lidí u srdce.
 

vbo, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz