Zvířata

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ: I tato zvířátka je mají! Chtějí najít rodinu

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ: I tato zvířátka je mají! Chtějí najít rodinu
Zdroj: TN.cz

Blíží se svátky, které jsou symbolem rodinné pohody a uvolněné atmosféry. Vánoce však neprožívají jenom lidé, ale i zvířátka. Některá pěkně z pohodlí domova, jiná na tento domov teprve čekají.

O svátcích mají záchranáři opravdu napilno. Kromě zbytečných věcí totiž často lidé vyhazují i zvířata, která dříve byla součástí domovů. Která byla šťastná.

Často zažila strašné věci. Strážníci je našli ve velmi špatném stavu. I přes to všechno ale na lidi nezanevřela. Nyní vyčkávají v útulcích na nové majitele. Dočkají se i ona letos pořádného vánočního dárku v podobě teplého domova a vřelé lásky?

Jen útulek v pražské Troji nabízí útočiště více než sto psům. V Měcholupech pak čeká 80 koťat a koček. Některé příběhy jsou opravdu dojemné. Podívejte se na sami na stránky odchytové služby, kde je stále aktualizovaná nabídka zvířátek.

I tyto mazlíčci chtějí nový domov:

Bertík (10 let)

Zdroj: TN.cz

Čerstvě nalezený pejsek se toulal na Praze 13. K útulku v pražské Troji dorazil sám. Výborně slyší a je přítulný. Stejně jako si okamžitě získal zachránce, tak si svou povahou bezpochyby získá i vás.

 Adélka (8 týdnů)

 

Zdroj: TN.cz

Koťátko je velmi roztomilé a svými krásnými kukadly vás naprosto odzbrojí. Je však velmi netrpělivé. I ono vyhlíží novou rodinu.

Útulek pro opuštěná zvířata v Troji chystá i Den otevřených dveří. Ten se bude konat 24. - 25. 12. a k vidění budou kromě jiného i exotická zvířata, jako jsou například pavouci či hadi. Přijďte se podívat i vy!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz