APLIKACE TN.CZ
Zdeněk Škromach

Škromach boural. Den předtím zapíjel narození vnuček

Škromach boural. Den předtím zapíjel narození vnuček
Zdroj: Profimedia

Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach (ČSSD) ve středu dopoledne boural v centru Hodonína. Den předtím slavil narození vnuček - dvojčat, takže se šel raději sám udat na policii. Ta vyloučila, že by měl v krvi alkohol.

Škromachova nehoda v Hodoníně byla jen lehká. "Měl jsem takový ťukanec. Bohužel jsem přehlédl značku Dej přednost v jízdě, takže do mě najel z boku řidič autem. Ale byly to jen pomačkané plechy, nikomu se nic nestalo," řekl Škromach Blesku.

Na místo nehody přijela i městská policie, ale nakonec nehodu mezi sebou vyřešili řidiči sami tím, že sepsali protokol pro pojišťovnu. Zraněn nebyl ani jeden z nich.

Související obsah

V úterý večer přitom Škromach na Facebooku oznámil, že se stal "dvojnásobným dědou" a "to je potřeba zapít". Mnoho toho ale zřejmě nevypil, protože druhý den dopoledne v sobě už žádný alkohol neměl. Potvrdila to i policie, kam Škromach dobrovolně odjel.

Zdroj: facebook.com

"Potom jsem ještě jel schválně na policii udat se a postoupil jsem dechovou zkoušku, aby nebyly nějaké pochybnosti. „Myslel jsem si, že by se to mohlo spojovat. Tak jsem podstoupil dechovou zkoušku s tím, že byla nulová,“ řekl.

Ostatně to později na Facebooku vysvětlil i sám Škromach. Narození vnuček nijak bouřlivě neslavil, protože řidič měl volno a senátor se za volantem dopravoval sám:

Zdroj: facebook.com

NEPŘEHLÉDNĚTE:

BRUTÁLNÍ ZBRAN PROTI ŘIDIČŮM: Projíždíte závory? Až uvidíte tohle, už to nikdy neuděláte!

Soud o tragické nehodě Paula Walkera: Za smrt si prý může sám!

tn.cz / gar

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz