Adam a Eva

Vědec šokuje: Eva není z Adamova žebra, ale z penisu!

Vědec šokuje: Eva není z Adamova žebra, ale z penisu!
Zdroj: Profimedia

Křesťané jsou rozhořčeni. Může za to vyjádření náboženského profesora Ziona Zevita. Ten si myslí, že Eva nevznikla z Adamova žebra, ale z jeho baculumu, což je kost v penisu.

Podle tohoto profesora židovské univerzity v Marylandu to vysvětluje, proč muži na rozdíl od většiny savců v penisu žádnou kost nemají a podotýká, že jim naopak přece nechybí žádné žebro, uvedl Daily Mail.

Svou teorii také podporuje profesor Zion Zevit argumentem, že hebrejské slovo Cela, převzaté ze Starého zákona, neznamená žebro, ale vztahuje se na končetiny, které visí z lidského těla.

Slovo Cela (nebo tzela či tsela) se ve Starém zákoně objevuje několikrát a v různých souvislostech. Podle Zevita právě toto spletlo překladatele. Slovo používali při popisu jakékoliv části těla, který vyčnívá z těla včetně nohou, rukou a penisu.

Související obsah

"Z těchto všech chybí v mužském těle jedině kost v penisu," vysvětluje profesor ve své knize What Really Happened in the Garden of Eden (Co se doopravdy stalo v ráji).

Podle izraelských novin Haaretz je profesorova teorie nesprávná. Argumentují také tím, že slovo tzela v post-biblické hebrejštině skutečně znamená žebro.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ ODHALENÍ: Adolf Hitler měl vrozenou vadu. Jak vypadala jeho varlata???

Konečně! Vědci vyřešili odvěkou záhadu. Proč se kočky bojí okurek?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz