Safari

Orgie na safari: Nadržené opice dohnaly holčičku k slzám! VIDEO

Tříletá Gracie Hennessyová se vydala spolu se svými rodiči na výlet na safari. Měla to být poklidná projížďka, ale všechno se hrozivě zvrtlo. Trauma z toho, co na výletě zažila, si nejspíš ponese až do smrti.

V jednom okamžiku na kapotu auta vyskočí dvě opice a holčička se nestačí radovat z toho, jak blízko u zvířat je. V druhém okamžiku jí ale ztuhne úsměv na tváři a propukne v záchvat křiku a pláče. Není to ale jen ona, koho výjev z kapoty šokuje. Křičet začnou i rodiče, i když pravděpodobně z jiného důvodu.

Opice se na kapotě auta chvíli jen tak povalují, pak ale statný samec pobídne sličnou opičku plácnutím a pustí se do akce. A jsou to právě zvířecí orgie, které doženou holčičku k slzám. Zatímco rodiče celou dobu křičí 'ne, ne, ne', holčička si šokovaně tiskne ruce před oči.

Související obsah

Důvod dívčina záchvatu byl ale podle rodičů úplně prostý. Holčičku nerozrušil opičí sex, spíš se bála, že by jejich náhlá aktivita mohla vést k tomu, že vniknou do auta. K tomu ale naštěstí nedošlo. Opičák se po akci ještě pochlubí svým nádobíčkem, jakoby byl rád, že publikum nadšeně křičelo až do konce.
 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz