Tom Cruise prodává své domy! V nabídce je i toto venkovské sídlo

Tom Cruise prodává své domy! V nabídce je i toto venkovské sídlo
Zdroj: Profimedia

Hollywoodský herec Tom Cruise prodává své třetí sídlo. Tentokrát se jedná o přepychový dům v britském hrabství Sussex. Jeho hodnota je přitom vyčíslena na více než sedm milionů dolarů!

Hollywoodský herec Tom Cruise prodává své přepychové venkovské sídlo v Sussexu. Dům za 4,75 milionu dolarů koupil ještě v době, kdy byl ženatý s krásnou Katie Homes. Protože ale sídlo v britském panství prošlo nákladnou rekonstrukcí, výsledná cena se vyšplhá mnohem výše. Herec chce prodejem domu vydělat nejméně 7,38 milionu dolarů.

Jedná se už o třetí Cruisovu nabídku. Sídlo v Hollywood Hills koupila za 11,4 milionu korun jeho herecká kolegyně "zoufalka" Eva Longoria. Tom Cruise se však s prodejem druhého sídla rozhodl přitvrdit. Panství v Beverly Hills nabízí dokonce za 50 milionů dolarů.

Související obsah

Prodej tohoto panství sice zatím vypadá na pověstnou Mission Impossible (misi nemožnou), u domu v Sussexu by ale herec opravdu uspět mohl.

Sídlo se nachází v klidné lokalitě asi 30 mil od Londýna, v každém z pěti pokojů se vyspí šest lidí, nechybí ani několik koupelen, krásný krb, v podzemní části je dokonce taneční studio, tělocvična, projekční místnost či herna. Pokud je vám to stále málo, k dispozici je navíc i venkovní bazén a tenisový kurt.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dům

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz