úchyl

Tahle bestie osahávala holčičky! Policie hledá další oběti

Tahle bestie osahávala holčičky! Policie hledá další oběti
Zdroj: TV Nova

Policie zadržela jedenadvacetiletého mladíka z Náchodska, který ve středu osahával a obtěžoval dvě dívenky ve věku 10 a 13 let. Násilníkovi za znásilnění a vyhrožování hrozí až dvanáctileté odnětí svobody. Policie nevylučuje, že obětí mohlo být více.

Jedenadvacetiletý mladík si první oběť vyhlédl nedaleko náchodského zimního stadionu. Třináctiletá dívenka zrovna mířila směrem k sídlišti, když jí muž znenadání zastoupil cestu a začal ji osahávat. Dívenka se naštěstí násilníkovi vysmekla a utekla.

Netrvalo ale dlouho a pachatel si vyhlédl další oběť, ještě mladší než tu předchozí. V tomto případě desetiletou holčičku natlačil do výtahu a pokusil se ji také osahávat. Po chvíli si ale své počínání rozmyslel a utekl.

Muže při jeho počínání však natočily kamery, a policisté tak násilníka zadrželi jen o několik hodin později. "U podobných případů se většinou agresivita takovýchto pachatelů stupňuje. Je pravděpodobné, že by další oběti už nemusel tak snadno pustit," popsal psycholog Jan Lašek.

Související obsah

Dnes odpoledne poslal soudce mladíka do vazby. Muži nyní za pokus o znásilnění a vydírání hrozí odnětí svobody až na 12 let. "Nevylučujeme, že by mohl podobným způsobem útočit i na další dívky, které se zatím nepřihlásily," vyjádřila své obavy státní zástupkyně Lucie Žabková.

V případě jakýchkoli informací se proto neváhejte obrátit na příslušné policejní orgány na lince 158.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Úchylové, nebo sexuální zvrhlíci? Kdepak, takhle sprostí jsou studenti z Cambridge

FOTO: Je to úchyl? Údajně znásilnil dívku na pražské diskotéce! Znáte ho?

Filip Pultar/ lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz